درباره مرحله کامل سهامداران خطرناک دلار در خانه های بریتانیای کبیر مناسب است؟

سهامداران پاریس علاوه بر چین و تایوان معمولاً خانواده‌های انگلیسی زبان را خریداری می‌کنند، اگرچه معمولاً به‌عنوان خریدار بالقوه به جای پیمانکاران عمومی ظاهر می‌شوند. ممکن است آخرین باری که بر روی آن قرار دارد آن را فرو نشاند — یا شاید آنچه را که دقیقاً بسیاری از مردم روی آن سرمایه گذاری می کنند تغییر دهد.

ما انگیزه‌ای داریم که فدرال جزایر بریتانیا با شروع سال  امور مالی فوتبال لیورپول2015 بار بسیار ناامیدکننده‌ای را بر روی خلأ ارزش گذاشت. درجات اقلام این شرکت در موضوع (برای کمک به صحبت) در مورد خریداران بالقوه در بریتانیای کبیر که قطعاً علاوه بر سهامداران خطرناک، ساکنین آن نیز هستند، و سایر موارد مرتبط با آن، تعداد زیادی از خانه ها را با دیدن آن سرمایه گذاری می کنند.

این می‌تواند بریتانیای کبیر باشد، البته، قطعاً در جایی که کمبود کلی خانه‌ها بدون شک تنها یک میلیون ساکن جزیره انگلیسی را در خود جای داده است که خانه رویایی شما را پیش‌بینی می‌کنند، علاوه بر این که خانه‌سازی دارای آرزوی غم انگیزی است که برای اکثر قرون بیست و یکم در نظر گرفته شده است. چیزی که دقیقاً در حال رخ دادن است، معمولاً خریداران بالقوه پاریس، چین و تایوان است، سنگاپور به همراه فاصله قلب معمولاً در همان لحظه که افراد زیادی برای فروش در دسترس هستند، اجاره‌هایی را انجام می‌دهند. این واقعاً هشداری است در سطح بالا در ارتباط با ملک یا خانه جزایر بریتانیا، که باید مطمئن بود، اگرچه به محض اینکه افراد خارجی به خانواده‌های انگلیسی زبان خطاب می‌کنند که تصمیم سرمایه‌گذاری وسایل نقلیه موتوری، مقصدی عالی برای سکونت است، واقعاً به هدف مورد نظر منتهی می‌شود. برای مقدار مقاومت مجلس قرارداد بست.

علاوه بر این یک هشدار اضافی است که توضیح می دهد که چرا تصمیم سرمایه گذاری با دولت برای سطوح پیشرفت بهترین است، قطعاً نتیجه گیری خانه شما نیست. منبع فزاینده‌ای وجود دارد، قطعاً نه میل، بنابراین بسیاری از مردم نوعی شرایط آزاردهنده را که برای خریداران خانه در نظر گرفته شده است، به حداقل می‌رسانند که دقیقاً دقیقاً می‌خواهند در این خانه ساکن شوند.

به طور کلی متوجه می‌شود که کدام خریداران بالقوه خطرناک، که اکثر آنها با هزینه‌های کامل به اقامتگاه‌های کوچک خود می‌روند، معمولاً در مناطق پررنگ‌تر لندن متمرکز هستند. اگرچه آنها خانه های دور از محل سرمایه گذاری سرمایه گذاری را نیز به دست آورده اند:

• خانوارهایی با منطقه جنوبی ولز، اجاره با منچستر، لیورپول علاوه بر شفیلد، همراه با کلبه‌هایی با Weston-Super-Mare ظاهراً در وب‌سایت‌های مستقر در شرق دور علاوه بر سهامداران روسی در بازار بودند (طبق کمک به قرار گرفتن در معرض ارسال منظم با اواخر سال 2014).

• املاک مستقر در Cheshire یا شرکت خانه Assetz بیان می کند که یکی دیگر از موارد مرتبط با آن فروش ناخالص در ماه می 2014 برای کمک به خریداران بالقوه خاور دور بوده است.

• نوعی سخنگوی در نظر گرفته شده برای تصمیم سرمایه گذاری Sequre Property یا خانه، که اغلب متخصص ارائه خانه های خرید به اجاره با درآمد بالا در مکان های متعدد بریتانیای کبیر است، به این ارسال منظم توضیح داد که سهامداران خطرناک “این بازار را فاسد می کنند، اینچ که با افزایش قابل توجه قیمت فروش با اجاره دو خوابه منچستر ثابت شد.

آیا احتمالاً CGT انقلابی این سرگرمی را کاهش می دهد — و باعث می شود خانوارهای بیشتری با هزینه های بسیار مقرون به صرفه برای خریداران بالقوه با درآمد متوسط ​​در نظر گرفته شوند؟

نوعی از مشاور املاک مستقر در لندن هنگام استفاده از املاک یا شرکت خانه دروس به روزنامه این دیوار حائل Neighborhood توضیح داد که قطعاً تأثیری بر خریداران خطرناک او که دقیقاً در چنین سایت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنند نخواهد داشت. منطقه کنزینگتون علاوه بر چلسی. او ادعا کرد که دریافت این هزینه‌ها در شمال که با 2 میلیون پوند مرتبط است، روی بار دیگری که امنیت بر روی سیستم مالی بریتانیای کبیر وجود دارد، تاکید نمی‌کند، اما دارای یک مکان محافظت‌شده برای همه مکان‌هایی است که علاوه بر چین و تایوان در پاریس نیز گنجانده شده است. یک مشاور املاک متفاوت مستقر در لندن احساس می کند که احتمالاً می تواند سهامداران را با خانه های تنها و با هزینه بالاتر تنظیم کند تا به عنوان جایگزینی برای سرمایه گذاری در بسیاری از اجاره ها با قیمت پایین تر کمک کند.

در نظر گرفته شده برای اپراتورهای مرتبط با اموال بریتانیای کبیر یا امور مالی خانه که دقیقاً خانه‌سازی می‌کنند، این ممکن است به طور خاص اعلان وحشتناک نباشد. با این حال، بازار مستحکم فعلی که برای کل خانوارها در نظر گرفته شده است، باید انگیزه زیادی برای ساختن باشد. کار دشوار معمولاً به دست آوردن تأییدیه‌های وام مسکن محلی یا شورا در ارتباط با کار منطقه با بهبود است، که تقریباً مطمئناً در حال حاضر در مقایسه با هر 5 مورد در گذشته به دلیل تنظیم ساختار سیاست بیمه این کشور که در سال 2013 ایجاد شد، به دست خواهد آمد. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *